FINETREK OÜ

FINETREK OÜ on elektrimaterjalide ja tööstusautomaatika seadmete projekti- ning hulgimüügiettevõte.

 

Alustasime oma tegevust 2011. aastal tööstusautomaatika lahenduste ja seadmete müügiga, kontsentreerudes ainult tööstusettevõtetele ja integraatoritele. Oleme pidevalt oma toodete ja teenuste valdkonda laiendanud, pakkudes tooteid kontrolleritest keskpingeseadmeteni.

Finetrek OÜ klientideks on erinevate valdkondade tootmisettevõtted, süsteemiintegraatorid, võrguehitajad ja elektriinstallatsiooniettevõtted. Tänu meeskonna pikaajalisele kogemusele pakume oma klientidele just neile sobivaid lahendusi. Meie meeskonda kuuluvad inimesed, kellel kõigil on 10 või enam aastat kogemusi elektrimaterjalide müügi valdkonnas.

Pakutavad tooted:

Pakutavad teenused:

Uudised

Tule saa osa Heatcomi küttelahenduste kampaaniast!

15.11.2017

Algas Heatcomi küttelahenduste kampaania! Tutvu kampaaniatoodetega siin  või astu läbi meie esindusest! Kampaania kestab kuni 31.01.2018.

Loe edasi

Nordtronic Low Profile ja Uni Install valgustite kampaania

15.11.2017

Algas kampaania Taani valgustite tootja Nordtronic Low Profile ja Uni Install valgustitele. Kampaania kestab kuni 31.12.17. Täpsem info siit või meie esindusest Keevise 10, Tallinn.

Loe edasi

Lõuna Finetrek-ga

18.10.2017

29.09.17 toimus taaskord sügisene koosviibimine Finetrekis. Tähistasime tegusat hooaega ning uuenenud Keevise tänavat koos trammiteega. Tutvustasime uut tegijat Eesti turul – Heatcom Corporation A/S-i, suurte kogemustega elektriliste küttelahenduste tootjat. Täname taaskord kõiki oma partnereid meeldiva koostöö ja usalduse eest ning soovime veelkord õnne kõigile loosis võitjatele. Mõnusaid elamusi Teile!  …

Loe edasi