FINETREK OÜ

FINETREK OÜ on elektrimaterjalide ja tööstusautomaatika seadmete projekti- ning hulgimüügiettevõte.

 

Alustasime oma tegevust 2011. aastal tööstusautomaatika lahenduste ja seadmete müügiga, kontsentreerudes ainult tööstusettevõtetele ja integraatoritele. Oleme pidevalt oma toodete ja teenuste valdkonda laiendanud, pakkudes tooteid kontrolleritest keskpingeseadmeteni.

Finetrek OÜ klientideks on erinevate valdkondade tootmisettevõtted, süsteemiintegraatorid, võrguehitajad ja elektriinstallatsiooniettevõtted. Tänu meeskonna pikaajalisele kogemusele pakume oma klientidele just neile sobivaid lahendusi. Meie meeskonda kuuluvad inimesed, kellel kõigil on 10 või enam aastat kogemusi elektrimaterjalide müügi valdkonnas.

Pakutavad tooted:

Pakutavad teenused:

Uudised

Weidmülleri A-seeria riviklemmid

07.11.2018

Weidmülleri A-seeria riviklemmidel nüüd veelgi parem hind! Klemmidel kasutatakse Push-In tehnoloogiat. Küsi pakkumist siit!

Loe edasi

Pikendasime markeriprinterite kampaaniat!

17.10.2018

THM MMP printeri müügikampaania on olnud väga populaarne. Seoses sellega, pikendame kampaaniat 2018 aasta lõpuni. Uuri lähemalt siit või meie esindusest Keevise 10, Tallinn.   Maksimaalne tulemus professionaalsete tööstuslahendustega. Kampaania kestel, 01.01.18-31.12.18, tehtud vähemalt ühekordne, nõutud summas, markerite või riviklemmide (v.a. Klippon® Connect A-seeria) ja tööriistade ost võimaldab soetada termoprinter…

Loe edasi

Finetreki kliendipäev 04.10.18

21.09.2018

Tulemas on Finetreki kliendipäev. Ootame külla kõiki praeguseid, endisi ja tulevasi kliente. Kohal on Weidmülleri MOKU buss ja palju muud põnevat. Külastajate vahel lähevad loosi väga magusat auhinnad!

Loe edasi