FINETREK OÜ

FINETREK OÜ on elektrimaterjalide ja tööstusautomaatika seadmete projekti- ning hulgimüügiettevõte.

 

Alustasime oma tegevust 2011. aastal tööstusautomaatika lahenduste ja seadmete müügiga, kontsentreerudes ainult tööstusettevõtetele ja integraatoritele. Oleme pidevalt oma toodete ja teenuste valdkonda laiendanud, pakkudes tooteid kontrolleritest keskpingeseadmeteni.

Finetrek OÜ klientideks on erinevate valdkondade tootmisettevõtted, süsteemiintegraatorid, võrguehitajad ja elektriinstallatsiooniettevõtted. Tänu meeskonna pikaajalisele kogemusele pakume oma klientidele just neile sobivaid lahendusi. Meie meeskonda kuuluvad inimesed, kellel kõigil on 10 või enam aastat kogemusi elektrimaterjalide müügi valdkonnas.

Pakutavad tooted:

Pakutavad teenused:

Uudised

Nordtronic Low Profile ja Uni Install valgustite kampaania

15.11.2017

Algas kampaania Taani valgustite tootja Nordtronic Low Profile ja Uni Install valgustitele. Kampaania kestab kuni 31.12.17. Täpsem info siit või meie esindusest Keevise 10, Tallinn.

Loe edasi

Lõuna Finetrek-ga

18.10.2017

29.09.17 toimus taaskord sügisene koosviibimine Finetrekis. Tähistasime tegusat hooaega ning uuenenud Keevise tänavat koos trammiteega. Tutvustasime uut tegijat Eesti turul – Heatcom Corporation A/S-i, suurte kogemustega elektriliste küttelahenduste tootjat. Täname taaskord kõiki oma partnereid meeldiva koostöö ja usalduse eest ning soovime veelkord õnne kõigile loosis võitjatele. Mõnusaid elamusi Teile!  …

Loe edasi

Heatcom Corporation A/S

18.10.2017

Meil on hea meel teatada, et oleme alates oktoobrist Heatcom Corporation A/S-i esindaja Eestis. Heatcom Corporation A/S on Taani ettevõte, kes omab aastate pikkust kogemust elektriliste küttelahenduste tootmisel ning turustamisel kogu maailmas. Uuri täpsemalt siit  või võta meiega ühendust!

Loe edasi